DRUSS Egyesített fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DRUSS Egyesített fórum

Travian S6 server Druss klán egyesített fóruma
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!

Go down 
+5
lord_tesc_dny
Sasuke Uchiha
Don VitoÉK
Leah Főpapja
Admin
9 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 33
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 03.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 2:19 am

Ide azokat a leveleket másoljátok amik mosolyt csaltak az arcotokra! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://druss.hungarianforum.com
Leah Főpapja

Leah Főpapja


Hozzászólások száma : 31
Age : 36
Registration date : 2008. Jan. 03.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 2:45 am

Sziasztok!
Megtisztelőnek érzem hogy én irhatom ide az első evelet lol!
kis előzményt irok a dologra!egyik tagunk farmba vette a srácot!és ő meg vissza támadott!Persze azt nem jó látni hogy a támadásoknál egy tagunkat meg támadtak!én ilyenkor először mindig egy kis dipomáciával próbálkozok!Irtam neki hogy ha lehet ne támadjon egy tagunkat sem!erre jött a válasz hogy akkor ő a klánunkat be farmolja Laughing


Pontosan igy hangzott!--> Hello
Bárkit megtámadok aki engem is támad.és ha mégegyszer megtámadtok akkor a szövetségesemmel egyutt fogjuk az egész klantokat farmolgatni.
Vissza az elejére Go down
Don VitoÉK

Don VitoÉK


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jan. 04.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 2:47 am

lol! farmoljuk be a szövetségesével együtt:d
Vissza az elejére Go down
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha


Hozzászólások száma : 28
Age : 32
Registration date : 2008. Jan. 03.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 5:16 pm

Egyetértek:) Ha ő meg a szövetségese olyan erős miért nem hallottam még róla? Pedig sok mindenkit ismerek, de egy olyan embert se, vagy 2 aki letud győzni közel 300 embert.
Vissza az elejére Go down
lord_tesc_dny

lord_tesc_dny


Hozzászólások száma : 2
Age : 37
Location : Komárom
Registration date : 2008. Jan. 06.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 9:03 pm

Az eggyik tag ezt írta nekem! hozzáteszem nem voltam még 40 ő meg nem volt még csak 65:

"Ha adozol napi 1 orai termelést akkor nem farmollak,nem ölöm meg a katonáid,késsöb nem katapultozlak!Na? "

Szerintem ez a speed3 képzeli magát

Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dév91-ÉK

Dév91-ÉK


Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Location : ---
Registration date : 2008. Jan. 05.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2008 12:44 am

Hát nem is tudom én nem mondok előzményeket, de 2en biztos tudják miröl beszélek.
szoval az a lényeg hogy kaptam egy tagtol olyan levelet h idézem:"csak ugy közlöm veled h oszttársam az MH és kickelve leszel"
nah most tudni kell h a srác az 14éves volt (akkor elvileg az MH is annyi ugye? Laughing Laughing Laughing )
Nah mind1 a srác azota már törölte magát! (hozzáteszem nem egészen miadtam) Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ervin_R-ÉK

Ervin_R-ÉK


Hozzászólások száma : 7
Age : 43
Registration date : 2008. Jan. 09.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2008 4:02 pm

Surda 1. levele:

Üdv...

Látom aktiv voltál a klánunk ellen.
Ha tudod, akkor minel elöbb fuvarozzd vissza a nyersanyagot.
Ellenkezö esetben Én és szövetségeseink, átjáróházat csinalnak a faludbol.

Kösy...


Surda 2. levele:

Ok, Leendö klánod nem érdekel.
Az élen levő klánokkal, és bizonyos személyekkel jopár játék alatt össze hawerkodtam
Van némi befolyásom sokk mindenre.
Eddig levelezessel meg szoktam oldani a dolgokat, ez a békés modeszer,
de ha nem megy, akkor ted ezt. és válasz a következményeit.
Mar több szemely kitudtam dobatni mas klanokkbol, igy szerintem nem okoz gondot majd ha csatlakozol se, föleg ha ismeröshöz.

üdv.

Surda 3. levele (megnyugszik):

Ok...

Ha nem szallitod vissza Az is Yo, de akkor légyszi ne támad.
12 éves, és nem vagja meg nagyon.

Kösy üdv.


:-)
Vissza az elejére Go down
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha


Hozzászólások száma : 28
Age : 32
Registration date : 2008. Jan. 03.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2008 5:59 pm

Ez naon vicces volt tongue Hát, h meggondolta magát egyből. Én nem kaptam még ilyen levelet, de nem érnek el vele semmit.
Vissza az elejére Go down
Srácz-Land-DK

Srácz-Land-DK


Hozzászólások száma : 2
Age : 41
Location : Dunakeszi
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeCsüt. Jan. 10, 2008 11:30 am

Tegnap S2-n:

Ubul levele 2008.01.09. 11:59.

" Vegyél fel klánba légyszíves és küldöknyersanyagot"


Nem szeretem, ha meg akarnak vesztegetni! Főleg ha a farmom tenné.
A nyersit meg elhozom egyedül is. S attól még jobbnak is tűnik a búzája íze Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dév91-ÉK

Dév91-ÉK


Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Location : ---
Registration date : 2008. Jan. 05.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeCsüt. Jan. 10, 2008 5:50 pm

Ez nem egy fenyegetés de elég viccesnek tartom!
Szal a skorpio klán egyik tagja azt kérte hogy ne támadjam mert délelött suliba van délután zeneorán ugyh támadja inkább 8-12közt mert akkor gép elött van. Very Happy Very Happy Very Happy

Nah mind1 a következő körrel még 500at elhoztam mindenböl, erre a levele már ez volt:
"Jó akkor támadj b*meg, ha neked ez jó te f*szopó vagyinkább elmehetsz a p*csába is"
Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
regolis1-DNY




Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 09.

Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2008 12:20 pm

Hehe kaptam egy vicces levelet, egy 34es népességűtől. Így szól a levél :
"Ha adózol napi 1órai termelést, akkor később nem foglak lekatapultozni!Ez komoly hidd el!!Nagyon gyorsan fejlődök!"
Hát én többm mint 120népességgel több vagyok szegény csávónál :/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!   Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicces levelek amivel megfenyegettek titeket!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DRUSS Egyesített fórum :: Össznépi Gyűlés avagy társalgó szoba-
Ugrás: